הכנת לוגו לעסק

מחפשים סטודיו מקצועי בתחום הכנת לוגו לעסק בעל ניסיון ומומחיות בתחום עיצוב לוגואים? כזה שיבצע את העבודה בהתאם לדרישות מיתוג ושיווק מקצועי? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

סטודיו אלדד שאו הינו סטודיו מקצועי בתחום עיצוב לוגואים ובמגוון רחב של עבודות עיצוב לצורך מיתוג ושיווק של עסקים. בסטודיו תוכלו לקבל מגוון רחב של שירותים, החל משירות הכנת לוגו לעסק ועד עיצוב דוכני מכירה, מיתוג לרכבי החברה ועוד.

איך בונים מותג שיתחרה במותגים הגדולים?

את המותג שלכם אתם צריכים להביא להצלחה עם הכנת לוגו לעסק עם צוות המעצבים הטוב ביותר! צוות סטודיו אלדד שאו מעצב לוגואים מעל ל-30 שנה עבור המותגים מהגדולים בארץ כמו בירה גולדסטאר ויינות ברקן. צוות הסטודיו מורכב מאנשי שיווק, פרסום ועיצוב גרפי המלווים קמפיינים פרסומיים ובניית לוגואים שיווקיים לעסק בתחומים מגוונים. המותג שלכם צריך להיות מספר אחת ולשם אתכם צריכים לשאוף להגיע כבר בשנים הקרובות. הכנת הלוגו היא החלק הראשוני בכל בנייה של מותג מצליח ולכן אתם צריכים אנשי מקצוע מנוסים שיעשו זאת בשבילכם. צוות סטודיו אלדד שאו הוא הכתובת עבורכם בכל תכנון ומיתוג לוגו לעסק.

סטודיו המשלב שיווק ועיצוב גרפי – למה זה חשוב?

לוגו למותג שלכם הוא הרבה מעבר לכמה אותיות. הלוגו של העסק שלכם צריך לשלב אלמנטים שיווקיים עם תכנון מקדים לעיצוב הגרפי. ישנה חשיבות רבה לצורך השיווקי בבניית הלוגו על מנת להביא את הלוגו שלכם לכל בית בישראל. העיצוב הגרפי הוא השלב הבא לאחר התכנון בו מציירים את הלוגו בתוכנות גרפיות מתקדמות עד לעיצוב המוגמר. אנחנו בסטודיו אלדד שאו מספקים לכם את השירות המלא הכולל תכנון שיווקי מקדים בשלב הראשון ועיצוב גרפי מקצועי בשלב הכנת לוגואים.

סטודיו אלדד שאו מתמחה בהכנת לוגואים המביאים איתם רעיון ותפיסה שלמה מאחוריהם. את הלוגואים שאנחנו עיצבנו ניתן לראות בעיתונות, בשלטי חוצות, בפרסומות בטלוויזיה ובבתי עסק ברחבי הארץ.

 

הכנת לוגו לעסק

מכינים לוגו למיתוג אופטימלי לעסק שלכם!

את המיתוג של העסק שלכם תנו לנו לעשות בשבילכם. הכנת לוגו הוא כאמור השלב הראשון בכל מיתוג של עסק ואנחנו נעצב לכם את הלוגו עם המעצבים הגרפיים המעולים שלנו. בכל תכנון והכנת לוגו אנחנו מביאים איתנו ניסיון עצום בתחום ומלווים אתכם בשקיפות מלאה לאורך כל בניית הלוגו למותג שלכם.

 

להביע את המהות של העסק באובייקט אחד קטן

הכנת לוגו לעסק הינה עבודה מורכבת במיוחד. בלוגו נדרש להביע את המהות של העסק ולהסביר על השירותים שלו, והכל במספר מילים בודדות ובאובייקט עיצובי קטן יחסית. לכן חשוב מאוד לעבוד עם סטודיו לעיצוב מקצועי, אשר ידע כיצד לבצע את העבודה הזו בצורה נכונה.

בסטודיו אלדד שואו תעבדו עם מעצב מקצועי אשר בשלב הראשון יחקור את העסק שלכם, את השירותים או את המוצרים שלו, את צרכי השיווק שלו ואת קהל היעד אליו הוא פונה.

כך הוא מתחיל לתכנן את הלוגו בהתאמה לכל הצרכים הללו ויוצר לוגו אשר מצליח להעביר את המסר הנדרש ולתת לצופים בו אפשרות להבין מיד במה עוסק העסק המיוצג על ידי הלוגו המדובר.

התאמה נכונה של צבעים

עוד חלק חשוב מאוד בעיצוב לוגו הינו התאמה נכונה של הצבעים בהם משתמשים בלוגו, וזה גורם שרבים אינם חושבים עליו כלל. בלוגו חשוב ליצור התאמה נכונה של צבעים, וחשוב שיהיו אלה צבעים אשר אינם רק מתאימים לתחום של העסק, אלה כאלה שייצרו בידול מול המתחרים.

וזה לא הכל
חשוב לדעת כיצד לבחור את הפונט (הגופן) הנכון, באיזה אובייקט גרפי להשתמש בעיצוב הלוגו, האם לשלב בו גם סלוגן ועוד. כל פרט קטן שכזה יכול להשפיע על התוצאה הסופית ועל הלוגו. לכן, הכנת לוגו לעסק חייבת להתבצע רק על ידי איש מקצוע מומחה בתחום, אדם בעל ניסיון רב אשר כבר הכין לוגואים רבים לעסקים, לוגואים מוצלחים שכולנו מכירים וזוכרים ממוצרים שונים ומחברות מובילות במשק – אדם כמו אלדד שואו.

מאמרים נוספים
Call Now Button