קורס עיצוב גרפי

יצירתיות היא שם המשחק

לעיצוב יש השפעה מכרעת על חיינו. המונח עיצוב גרפי מתייחס לאופן בו מעוצבים ספרים, שלטי חוצות, אתרי אינטרנט ותמונות. עיצוב גרפי הכרחי כיום בכל הקשור להיבט החיצוני. כך למשל, ספר המעוצב בצורה מושכת את העין יגרום לקוראים לרכוש אותו.

אמנם בכניסה לקורס עיצוב גרפי לא תלוי השלט יצירתיות זו לא מילה גסה, אך בהחלט ניתן לומר כי אדם יצירתי ימצא את מקומו בקורס. במסגרת הקורס, הסטודנטים לעיצוב גרפי ילמדו כיצד לקחת את הרעיונות שלהם ולהפוך אותם לממשיים יותר, למשהו שגורם לאנשים להניע לפעולה.

מקצוע שימושי בעידן הנוכחי
אמנם לא רק יצירתיות היא מה שגורם לסטודנטים להירשם לקורס אלא גם העובדה כי מדובר במקצוע מבוקש בתקופה הנוכחית. העידן הדיגיטלי גרם למהפכה בכל הקשור לאחסון מידע.

קורס עיצוב גרפי
בעבר היינו שומרים תמונות משפחתיות במצלמה ומיד רצים לחנות הקרובה כדי לפתח את התמונות, היום ניתן לשמור תמונות במחשב ורק לאחר מכן להדפיס אותן. היום כדי להיראות טוב יותר אין צורך לרוץ למספרה ולהתעדכן בתספורות החדשות אלא פשוט לקחת חלק בקורס עיצוב גרפי. רוצים להיראות צעירים בכמה שנים? במסגרת הקורס תלמדו להשתמש בתוכנה המאפשרת להחליק קמטים,ליצור לוגו, להעלים קפלים ולצרף לתמונה מפורסם או שניים, כי היום בלי מפורסם בתמונה זה לא ממש נחשב.

מהם נושאי הלימוד?
במסגרת קורס עיצוב גרפי תלמדו לשלב תמונות עם טקסטים,עריכה של תמונות דיגיטליות או איורים ממוחשבים זאת בדגש על חשיבה יצירתית. כאמור, עיצוב גרפי היא אומנות המעבירה את הרעיונות והמסרים באמצעות גרפיקה, ולכן יש צורך להכיר את התוכנות השונות באמצעותם ניתן להעביר מסר.

נושאי הקורס יסודות העיצוב
  • תולדות העיצוב הגרפי
  • פיתוח קריאטיביות
  • מיומנויות צילום למעצבים
  • שימוש בתוכנות גרפיות
השמיים הם הגבול
תמונות מהוות חלק חשוב בחיינו. רבות נכתב על חשיבות התמונות המאפשרות להנציח רגעים חשובים בחיים. לשאלה כיצד אפשר להנציח את הרגעים בצורה טובה התשובה היא באמצעות לימודי עיצוב גרפי. לימודי עיצוב גרפי הם לא עוד תחום משעמם אלא מדובר בתחום מרתק שיפתח לכם את הדלת לעולם הכולל יצירתיות ודמיון.
Call Now Button