עיצוב תווית בירה

התווית שעל בקבוקי הבירה היא לא רק תג זיהוי של מוצר, מדובר בביטוי יצירתי המשקף את זהות המותג כולו. עיצוב תווית בירה הוא שילוב אמנותי של אסתטיקה חזותית יחד עם שיטות מיתוג אסטרטגיות. החל מבחירת הגופן, צבע הפחית והאיורים שעליה, כל אלמנט משתלב בהרמוניה כדי להעביר את מהות המוצר שבפנים. בין אם זו תווית שובבה ותוססת המרמזת על טעם מרענן או עיצוב מינימליסטי ואלגנטי המקרין תחכום, תוויות הבירה מהוות את הקשר הראשוני בין היצרן לצרכן וקובעות את הטון לחוויית השתייה שלפניו. חווית צריכה מוצלחת נוטה לגרום לצרכן לרצות ולחזור עליה, כלומר לרכוש את המוצר בשנית. לכן עיצוב תווית בירה מוצלח הינו רכיב קריטי בתהליך השיווק וביכולתו לעשות מהפך במכירות החברה.

למה להשקיע בעיצוב תווית בירה

יצירת תווית בירה משלך ומיתוג המוצר והחברה הם שלב מכריע בתחום השיווק והמכירות. שוק הבירות והמבשלות גדל משנה לשנה והתחרות לא מספיקה להתעצם. תווית מעוצבת היטב לא רק מייחדת את מותג מהמתחרים אלא גם משמשת כאמצעי להעברת מסר. היא יוצרת קשר רגשי עם הצרכנים ומעוררת סקרנות. ברצונכם שהלקוחות שיגיעו לחנות יעמדו מול מדפי הבירה והעיניים שלהם יתמקדו ישירות במוצר שלכם. ברצונכם שלקוחות חוזרים יזהו את המותג ובאופן אוטומטי ויכניסו אותו לעגלת הקניות כי הוא מסמל עבורם משהו שהוא מעבר לעוד אופציה לשתייה. עיצוב תווית בירה שיופקד בידי מעצב מומחה כמו אלדד שאו יבטיח שהמוצר שלכם יהפוך לסמל בפני עצמו, מותג המזוהה עם הצלחה וטעם טוב.

עיצוב מרהיב ואינפורמטיבי

על פחית או בקבוק הבירה להיות מעוצבים בצורה ייחודית ומושכת עין ליצירת הפיתוי הצרכני. יחד עם זאת, על התווית לספק לצרכן גם מידע אינפורמטיבי שיעזור לו להבין פרטים חשובים על המשקה. פרטים אלו צריכים להיות ברורים לקריאה גם מבחינה חוקית. מעצב מקצועי ידע כיצד לשלב בין העיצוב האסתטי לבין העיצוב האינפורמטיבי וליצור תווית מוצלחת שעונה על כל הדרישות הצרכניות והשיווקיות.  בסטודיו אלדד שאו אנו מתמחים בעיצוב פחיות ובקבוקי משקה ומזמינים את המבשלה שלכם לעצב אצלנו תוויות חדשניות ומקוריות שיהפכו את הבירה לנחשקת ופופולרית. לפרטים נוספים על עיצוב תווית בירה ולקביעת פגישה, השאירו פרטיכם כאן באתר ונחזור אליכם בהקדם.   

Call Now Button