עיצוב סמל

בעלים של חברה? צריכים עיצוב חדש לסמל החברה?

לוגו הוא סמל לכל דבר והוא נחשב לסמל גרפי מרכזי עבור כל חברה או עסק. עיצוב סמל גרפי צריך להתבצע בהתאם לאופי החברה והארגון, המוצר או השירות שאתם מספקים והשאיפות שלכם לצמיחת העסק. עיצוב של סמל החברה זה לא עניין שאפשר לוותר עליו, או להזניח אותו מכיוון שהוא מאפיין מרכזי של החברה שלכם לשנים רבות. גם אם יש לכם לוגו או סמל גרפי קיים, תמיד אפשר לשפר ולחדש אותו, בעיקר היום באמצעות תוכנות גרפיקה מתקדמות ויעילות יותר. תהליך עיצוב סמל החברה מתבצע במספר שלבים, עליהם נסביר ונפרט בהמשך המאמר, אז הישארו איתנו!

איך מתבצע תהליך עיצוב סמל לחברות?

בכדי ליצור סמל לחברות צריך לעבור מספר שלבים, הנבנים בצורה של שאלות ותשובות. כלומר, עולה שאלה הנוגעת לעסק שלכם והתשובה לשאלה תהיה חלק מהבסיס לעיצוב הסמל החדש לחברה. השאלה הראשונה שצריך לשאול היא – מי קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם? התשובה צריכה לשלב בין אפיון של לקוחות קיימים לבין מחקר על קהלים המחפשים את המוצר או השירות שלכם. שאלה נוספת שיש לשאול היא – מה הייחוד שלכם לעומת המתחרים? העסק שלכם לא דומה במאה אחוז לעסק אחר וצריך למצוא את מה שמייחד אתכם משאר העסקים. שאלה נוספת שיש לשאול היא – איזה ערך מוביל את העסק? ישנם עסקים שהערך שלהם הוא איכות גבוהה של המוצר, לעומת עסקים אחרים השמים דגש על שירות וזמינות ללקוחות.

יצירת הסקיצה לסמל החברה

עיצוב סמל לעסקים וחברות לא מתבצע בפעם אחת. אחרי שענינו על השאלות שציינו, זה השלב לייצר את הסקיצה. בדרך כלל יוצרים עד 3 סקיצות ואתם בוחרים את הסקיצה המתאימה ביותר עבורכם. לאחר שאישרתם סקיצה מסויימת, תהליך העיצוב הגרפי מתחיל ומסתיים בעיצוב סמל חדש שישרת אתכם בשנים הבאות למיתוג החברה. אם אתם מעוניינים בעיצוב מחדש לחברה שלכם של סמל קיים או עיצוב מאפס של סמל לחברה, אנחנו בסטודיו אלדד שאו הכתובת המקצועית שלכם. אנחנו נעבור איתכם את כל תהליך האפיון של העסק ועיצוב הסמל עד לתוצאה הטובה ביותר עבורכם.

עיצוב סמל עם צוות מומחים בתחום

בכדי להתחיל בתהליך עיצוב סמל לחברה שלכם עם צוות מומחים בתחום, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בסטודיו אלדד שאו נתאם עבורכם עם המומחים שלנו כבר לימים הקרובים.

Call Now Button