עיצוב ליקבים

עיצוב ממלא תפקיד אינטגרלי בעולם היקבים, ואינו מסתכם בעיצוב תווית הבקבוק בלבד. מדובר בכלי מיתוג רב עוצמה שיכול לקבוע את הצלחת המוצר והיקב כולו. בכוחם של אלמנטים ויזואליים לעצב תפיסות צרכניות ולטפח קשר רגשי בין הצרכן למותג ובכך להשפיע על החלטות רכישה עתידיות. מעבר לכך, מדובר ביצירת זהות ייחודית ליקב שתבדיל אותו מהמתחרים ותהפוך אותו לשם מוכר בכל בית. על מנת להנות מעיצוב ליקבים אפקטיבי רצוי להיעזר בשירותיו של מעצב מקצועי כמו אלדד שאו שמתמחה בעיצוב ליקבים ומבשלות ויוכל לסייע גם בתהליך המיתוג כולו.

עיצוב ליקבים מקצועי ואפקטיבי

עיצוב מקצועי ליקבים יכול להוביל למספר תוצאות חיוביות. ראשית, הוא מטפח זהות מובהקת ובלתי נשכחת בשוק רווי מתחרים. עיצוב לוגו מרשים ליקב ויצירת בקבוקים מעוצבים בקפידה יכולים להפוך את היקב מלהיות רק עוד אופציה על המדף לבחירה הבולטת והאטרקטיבית ביותר. העיצוב מעביר למתבונן את ערכי המותג, את ההיסטוריה ואיכות המלאכה של המותג, ומייחד אותו בין מגוון המתחרים. יתר על כן, לעיצוב משכנע יש את הכוח לעורר רגשות אמיתיים, לעורר תחושת סקרנות ופיתוי שמובילים לקנייה. כך עיצוב ליקבים מוצלח מזמין את הצרכנים לחקור את הסיפור מאחורי התווית, מטפח נאמנות ואמון, וברוב המקרים גם להוביל לרכישות חוזרות והפצת שם המותג ללקוחות פוטנציאליים.

שלבי תכנון העיצוב

לאחר שהבנתם כי היקב שלכם זקוק לעיצוב חדש ופניתם למעצב מומלץ, ניתן להתחיל בתהליך העיצוב והמיתוג עצמו. תחילה, יש להגדיר מהו קהל היעד ומה המסר שהעיצוב יעביר. עיצוב צבעוני ובוהק יעורר תחושה של אנרגיה מתפרצת ויקרוץ לאוכלוסייה צעירה יותר. לעומת זאת, בקבוק בעיצוב מסורתי עם צבעים כהים יעביר תחושה של איכות וקפדנות ויפנה יותר לקהל יעד מבוגר. לאחר מכן הציעו למעצב רעיונות משלכם אותם הוא יוכל לפתח ולהפוך למציאות. לבסוף ימצא המעצב את האיזון המדויק בין רצון הלקוח לבין המטרות השיווקיות על פי הניסיון המקצועי שלו. על העיצוב החדש להיות יוצא דופן, כזה שישקף במהירות לאיזה יקב הבקבוק שייך ולמה כדאי לבחור בו. אם ברצונכם להנות משירותיו של מעצב מקצועי ומנוסה, סטודיו אלדד שאו עומד לשרותכם על מנת ליצור עיצוב מהפכני שכולם ידברו עליו. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לעיצוב ליקבים ניתן ליצור קשר כאן באתר. 

Call Now Button