עיצוב לוגו לעסקים קטנים

מנהלים עסק קטן? אין לכם עדיין לוגו?

לוגו הוא אלמנט חשוב לכל עסק והוא מהווה את תעודת הזהות שלכם מול לקוחות, ספקים וגורמים עסקיים שעובדים איתכם. שירותי עיצוב לוגו לעסקים קטנים מאפשרים לכם ליצור את האלמנט המושלם עבור העסק שלכם שילווה אתכם לשנים הבאות. בכדי שהעסק שלכם יצליח, יצמח ויגיע ללקוחות חדשים, אתם צריכים ליצור מיתוג עסקי ואחד האלמנטים הגרפיים של מיתוג עסקי הוא הלוגו שלכם, שיופיע על גבי כל כלי שיווקי הקיים היום, כגון רשתות חברתיות, אתר אינטרנט, כרטיס ביקור דיגיטלי או פיזי וחשבוניות דיגיטליות.

עיצוב לוגו למגוון שימושים

את העיצוב של הלוגו מייצרים עבור שימושים שונים ולכן הוא צריך להיות מותאם לכל כלי שיווקי. למעשה, אין קובץ אחד של לוגו אשר ישמש אתכם לאורך חיי העסק שלכם, אלא מספר קבצים של אותו לוגו כאשר כל קובץ מותאם לשימוש בכלי שיווקי ופרסומי אחר. ההבדלים יהיו בעיקר בגודל של הקובץ, באיכות שלו וההתאמה שלו למבנה בו הוא יופיע. לדוגמא, אם הלוגו שלכם צריך להופיע בתור Favicon (הסמל הקטן שמופיע בדף הדפדפן) הוא צריך להיות בגודל מסויים, ומותאם לגודל של 16X16 פיקסלים. לעומת זאת, כאשר מדובר על הלוגו בדף הפייסבוק העסקי שלכם, הוא יהיה גדול יותר ובאיכות גבוהה יותר ומותאם לתמונת הרקע ולתמונת הפרופיל שבחרתם לדף הפייסבוק. 

למה צריך בכלל לוגו לעסק?

מיתוג עסקי הוא הבסיס לכל עסק בכל תחום. בכדי לבדל את העסק שלכם מעסקים אחרים מאותו התחום, אתם צריכים ליצור מיתוג ייחודי ומושך את העין. זאת תוכלו לעשות באמצעות שירותי עיצוב לוגו לעסקים קטנים, המספקים לכם את האלמנט המרכזי למיתוג העסק לטווח הארוך. אם אתם רוצים לוגו ייחודי שיכלול את המאפיינים המרכזיים של העסק שלכם, אנחנו בסטודיו אלדד שאו הכתובת שלכם. הסטודיו שלנו מעצב לוגואים למגוון עסקים וחברות כבר למעלה מ-40 שנה וניתן לראות את הלוגואים שאנחנו עיצבנו במיטב החברות הגדולות בישראל.

עיצוב לוגו לעסקים קטנים – איך מתחילים?

עיצוב לוגו לעסקים קטנים מתחיל עם אפיון העסק שלכם והתאמת הלוגו לשאיפות העסקיות שלכם בעתיד. בכדי להתחיל בתהליך עיצוב הלוגו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו למספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו בסטודיו אלדד שאו נתאם איתכם פגישה כבר לשבוע הקרוב.

Call Now Button