עיצוב לוגו למסעדה

עיצוב לוגו

לוגו הם הסמלים החזותיים המייצגים חברה. הם מספרים ללקוחות מה החברה עושה ומי הם. לוגו רצוי שיהיה מעוצב על ידי מעצבים גרפיקאים מקצועיים

לוגו הם חלק חזק וחשוב מזהות החברה. הם כוללים בדרך כלל את שם החברה, המוצר העיקרי או קו המוצרים, ולעתים קרובות נושאים מסרים חזקים בעיצובם.

לוגו נוצר בעיקר כדי לזהות ולייצג ארגון או עסק. ניתן להתייחס אליו כעל אחד ההיבטים החשובים ביותר של מיתוג חברה והוא משמש בעיקר בחומרים שיווקיים כגון חוברות, אתרי אינטרנט, שלטי חוצות ואפילו בפרסומות בטלוויזיה. ניתן להשתמש בלוגו גם לזיהוי מוצרים קשורים עם אותו מותג ובדרך כלל מעביר את הטעמים או התרבות של המותג באלמנטים העיצוביים שלו.

לוגו חשוב למסעדה. הם הפנים של המסעדה. עיצוב לוגו טוב צריך לשקף את התרבות והמסורת של המסעדה. זה גם צריך להיות מזוהה לאנשים גם אם הם מעולם לא ביקרו בו בעבר.

עיצוב לוגו הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר במיתוג. זה צריך להיות פשוט ובלתי נשכח ובה בעת הוא צריך להיות מסוגל לשדר תחושת איכות ויוקרה.

עיצוב לוגו למסעדה הוא בדרך כלל ייצוג של המקום שהיא מייצגת. הוא צריך להראות את המהות של פריטי המזון שהוא מציע, את סוג האווירה שתמצאו שם, ואת היחס לשירות.

זה צריך להיות בלתי נשכח ואייקוני, אבל לא מסובך מדי. זה צריך להיות מספיק פשוט כדי שניתן יהיה להעביר אותו בחלל קטן כמו כרטיס ביקור.

 

איזה עיצוב מומלץ ללוגו של מסעדה?

רוצים למתג את העסק עם עיצוב לוגו למסעדה? מיתוג המסעדה שלכם עם לוגו עכשווי ואטרקטיבי הוא א’ ב’ של שיווק העסק. תחום המסעדנות הוא אחד התחומים התחרותיים ביותר ובכדי שאתם תובילו בתחום הקולינרי שלכם, אתם צריכים מותג העומד בפני עצמו. המותג שלכם בנוי קודם כל מהמוניטין והשם של העסק המלווה בלוגו מעוצב. אנחנו בסטודיו אלדד שאו מעצבים לוגואים לתחום המסעדנות והמזון כבר למעלה מ-30 שנה. צוות המעצבים הגרפיים שלנו מביא איתו ניסיון עצום בתחום העיצוב והמיתוג למסעדות והוא יעצב לכם את הלוגו המושלם המתאים ביותר לתחום הקולינרי בו אתם עוסקים.

העיצוב המומלץ ללוגו של המסעדה שלכם כולל את הצבעים והאלמנטים המתאימים לאופי המסעדה. ישנם הבדלים בין מסעדות יוקרתיות למסעדות Fast Food ואנחנו נעצב את הלוגו בהתאם לסוג המסעדנות בו אתם מתמחים.

תכנון ועיצוב ממותג של לוגו למסעדות!

בישראל ישנן מסעדות ורשתות בתחום המסעדנות עם מיתוג מדהים אשר מוכר כבר בכל בית בישראל. אנחנו בסטודיו אלדד שאו נתכנן את הלוגו שלכם באופן המקצועי ביותר ונתאים את זה לרוח האופנתית הקיימת היום בתחום וזאת בכדי שתוכלו לשאוף להיות המותג מספר אחת בתחום. אם אתם מעוניינים לחדש לוגו קיים או לעצב לוגו למסעדה חדשה, צוות המעצבים הגרפיים שלנו זמין עבורכם כאן דרך האתר. לוגו למסעדה שלכם מתוכנן בצורה מקצועית בתהליך המיתוג של צוות המעצבים ואנשי השיווק שלנו.

איך בונים מיתוג למסעדה

איך בונים מותג מסעדה? ובכן, יש הרבה דרכים. הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לבסס את הייעוד והחזון של המסעדה. תפיסה מוטעית נפוצה לכך היא שמדובר רק בבניית אתר אינטרנט וחומרי שיווק. עם זאת, זה לא מייצג את מהות המיתוג – מדובר ביצירת זהות וערכים שאנשים יזדהו איתם ויזכרו לשנים הבאות.

מסעדה צריכה לשקול לפתח את הקול או הטון שלה כדי לבדל את עצמה ממסעדות אחרות בחוץ – כדי ליצור חוויה בלתי נשכחת ללקוחות. זה גם צריך לעבוד קשה כדי להוציא את שמו החוצה דרך אפיקים שונים.

הצעד הראשון בבניית מותג של מסעדה הוא להמציא את הצהרת המשימה של המסעדה. הצהרת המשימה הזו צריכה לשקף את מי המסעדה, מה היא מייצגת ומה המטרות שלה. לאחר הצהרת המשימה הזו, ניתן להשתמש בה בעת פיתוח קמפיינים שיווקיים או בעת יצירת הפריסה של המסעדה עצמה.

מיתוג עסקים

עיצוב גרפי מקצועי למיתוג המסעדה שלכם!

עיצוב גרפי הוא אחד התחומים הדינמיים הקיימים היום. צוות סטודיו אלדד שאו מתעדכן כל הזמן בטרנדים החדשים ובתוכנות הטובות ביותר לעיצוב לוגו למסעדה. איתנו תקבלו מיתוג ברמה אחת מעל כולם עם לוגו מושלם המספר את הסיפור של המסעדה שלכם.

כמה עולה עיצוב של לוגו למסעדות?

עיצוב לוגו למסעדות עוסק בפיתוח זהות המותג שלהן. לוגו נושא את אישיות המסעדה ומציע נופך של מעמד שיעזור להם להתבלט.
המחיר לעיצוב לוגו תלוי בסוג, בגודל, במורכבות ובתכונות הנדרשות. ישנם סוגים רבים של לוגו כך שיש הרבה מחירים זמינים בטווח הזה.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לעיצוב הלוגו עבור המסעדה שלכם? אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כבר עכשיו ולקבל מאיתנו תמחור המתאים למטרות שלכם. עיצוב הלוגו שלכם נבנה בתהליך מסודר ושקוף המאפשר לכם להיות חלק מתהליך המיתוג של המסעדה.

סטודיו אלדד שאו מציע – עיצוב לוגו למסעדה עם הצוות המקצועי ביותר!

להזמנה של עיצוב לוגו למסעדה, צרו איתנו קשר דרך טופס רישום הפרטים באתר או באמצעות מספר הטלפון המופיע בדף. אנחנו נעצב עבורכם לוגו מרשים ועכשווי למיתוג האידיאלי של המסעדה שלכם!

Call Now Button