עיצוב ומיתוג לחברות

עולם המסחר בימינו השתנה מאוד. להבדיל מעולם המסחר המסורתי שהתמקד במוצר עצמו ובו בלבד, עולם המסחר בימינו שם דגש לא פחות על עיצוב המוצר, על עיצוב העטיפה ועל מיתוג המוצר כמוצר ייחודי שמביא עימו בשורה ייחודית. כל חברה שמתעסקת במכירה ושיווק של מוצרים חייבת להתייחס למרכיב עיצוב המוצר כחלק חשוב ומהותי ממכירותיה.

עיצוב ומיתוג לחברות – איך זה עובד?

עיצוב ומיתוג תקף כלפי כל שרשרת המזון של המוצר. הן מבחינת הסבר על המוצר המיועד למכירה, הן מבחינת העיצוב של המוצר ועטיפתו במידה ומדובר בחפץ שנמכר והן מבחינת ההנעה לרכישת המוצר. למשל, כאשר מדובר בהצטרפות ללימודים אקדמיים יש להבין תחילה מי קהל היעד אליו מיועדים הלימודים. מטבע הדברים מדובר בדרך כלל בקהל צעיר יותר ולכן המיתוג יהיה כזה שמיועד לקהל צעיר מבחינת המסרים, מבחינת עימוד, מבחינת צבע ומבחינת התוכן. כל עבודת עיצוב ומיתוג מייצגת מחשבה מאחוריה בהתאם לקהל היעד אליה היא מיועדת. 

מיתוג עסקים

מיתוג ועיצוב לחברות – במה להתמקד:

ישנם מספר מרכיבים שיש להתמקד בהם כאשר בונים תכנית למיתוג ועיצוב לעסק. ישנו העיצוב הגרפי הכללי, עיצוב זה מתייחס לכל הנראות של המוצר. במידה ומוצר במוצר פיזי שנמכר העיצוב יכלול את עיצוב הקופסה בה הוא יימכר, את עיצוב עטיפת המוצר ואף את עיצוב השקית בה הוא יונח. בנוסף לכך, העיצוב יתייחס לאמצעי השיווק והפרסום של המוצר, הן מבחינת עיצוב דפי נחיתה, הן מבחינת עיצוב מודעות פרסום בגוגל, רשתות חברתיות, עיתונים או מודעות רחוב, והן מבחינת עיצוב לוגו למוצר. עיצוב לוגו נחשב לאחד הדברים הבסיסיים ביותר מבחינת זיהוי ותיוג המוצר. חשוב מאוד להשקיע בעיצוב לוגו שיעביר מסר קליט ותואם למוצר אותו מעוניינים למכור. לוגו זה יופיע הן על המוצר, הן על השקית שבה הוא יונח, והן בחשבוניות שיונפקו לקונים. החשיפה ללוגו יוצרת חיבור מעמיק למוצר ומגדילה את הסיכוי לקנייה עתידית שלו.

מחפשים עיצוב ומיתוג למוצר שלכם? מחפשים איש מקצוע מהשורה הראשונה שיוכל לספק לכם מעטפת עיצובית מלאה, החל מעיצוב לוגו המוצר, דרך עיצוב שיווקי שלו ועד עיצוב המוצר עצמו? הגעתם למקום הנכון. סטודיו אלדד שאו יספק לכם את כל שירותי העיצוב ומיתוג הנצרכים לקידום המוצר שלכם בצורה המקצועית ביותר

Call Now Button