עיצוב גרפי ומיתוג

יש לא מעט דרכים ליצור מיתוג רצוי וחיובי של עסק, של מותג או אפילו של אדם. חלק ניכר מאותן דרכים מבוסס על אלמנטים ויזואליים מובהקים. אין צורך להיות מומחה בתחום כדי לדעת שקיים קשר הדוק בין עיצוב גרפי ומיתוג, אותם יש שרואים כשני צדדים של אותו מטבע. לא ניתן לבצע מיתוג לעסק מבלי לשים לב לאלמנטים גרפיים, כאשר מנגד – המיתוג הרצוי משפיע על האופן בו מתקבלות ההחלטות הנוגעות לפן הגרפי של העסק.

דגשים ליצירת המיתוג האולטימטיבי

עיצוב גרפי ומיתוג הולכים, כאמור, יד ביד. אפשר לראות עדות מובהקת לכך בהפקה של מוצרים ממותגים, שמאפשרים ליצור את המיתוג החיובי המצופה של העסק. עיצוב לוגואים למשל הוא מלאכה למקצוענים בלבד, כאשר הלוגו מאפשר ללמוד הרבה מאד על העסק (תחום הפעילות, התכונות או אפילו יתרונות הפנייה שלו) וכן להעיד על המקצועיות שלו.

עיצוב גרפי ומיתוג

רוב האנשים אינם מבצעים את ההפרדה בין הגורם שמייצר את הלוגו לבין העסק שמיוצג בו. אם יש לוגו מרושל, הלקוחות הפוטנציאליים יראו בכך “אשמה” של העסק. מובן שהתרחיש ההפוך, הרצוי יותר מבחינתו של העסק, קיים בהחלט.

מיתוג עסקים צריך להתפרש על כל תחומי הפעילות של העסק. זה מתחיל עם השלבים הראשונים בהם באים לידי ביטוי עיצוב גרפי ומיתוג: בחירת הלוגו לעסק, למשל, או אפילו עיצוב הפרסומת הראשונה או הכרזה הראשונה שלו. לאחר מכן, העיצוב הגרפי נוכח בשלל פעולות של העסק, לרבות קמפיינים, הפקת מוצרי פרסום או אפילו אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק שלו. בתנאים האלה ברור מדוע עסק צריך להיעזר חדשות לבקרים, או אפילו באופן קבוע, בשירותים של סטודיו שמבין את העבודה. זוהי בדיוק ההגדרה של סטודיו אלדד שאו.

אז למה לפנות לסטודיו?
סטודיו אלדד שאו לוקח את הקשר בין עיצוב גרפי למיתוג, שתואר מעלה, מספר צעדים קדימה. זהו סטודיו מוביל עם עשרות שנות ניסיון ועם רשימת לקוחות מרוצים רחבה מאד. הסטודיו מספק את תמונת השירותים הרחבה ביותר שיש, לרבות מיתוג ראשוני, עיצוב לוגואים, עיצוב קטלוגים, עיצוב נקודות מכירה, פרסום ועוד. כל פעולה של הסטודיו מתבצעת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובהתאם לרצונות של לקוחותיו ולצרכיהם.

מאמרים נוספים
Call Now Button