מיתוג ושיווק לעסקים

כל עסק יכול להיות המקצועי והטוב ביותר בתחומו, גם ללא תחרות. עם זאת, לצערנו האיכויות הללו לא שוות הרבה בשוק אלא אם יש לעסק שלנו את המיתוג ודרכי השיווק הנכונות שיביאו לנו לקוחות. למרות שכבר מדובר במידע הידוע לכול, עדיין בעלי עסק רבים מאמינים שהם יכולים לוותר על ההשקעה במיתוג הנכון ואנחנו נסביר מדוע זו טעות שיכולה לעלות להם בהרבה מאד לקוחות – ובעיקר הכנסות.

מהו בכלל מיתוג ושיווק לעסקים

כל עסק שקם בתעשייה כלשהי, בין אם מדובר בסטודיו לאומנות, חברת קוסמטיקה, חברה למוצרי מאכל ועוד, יש את הסיבה שלמענה הוא קם, הסיפור של האנשים שהקימו אותו, המטרה העיקרית והמסר שהם רוצים להעביר ועוד. לא פעם זה בדיוק מה שהלקוחות שלכם ירצו לדעת עליכם כשהם באים לקנות דווקא את המוצר שלכם ולכן זה הסיפור אשר מיתוג עסקים מקצועי יספר עליכם וזה מה שיבדיל אתכם מהמתחרים.

על כן, מיתוג ושיווק לעסקים מתמקד בכמה פרמטרים שעוסקים בדרך המיתוג של העסק, בהם הלוגו, התוכן, המסר, פלטת הצבעים וכך הלאה. השיווק יעמוד על אלמנטים נוספים שבפועל לוקחים את המיתוג ומשווקים אותו לקהל הרחב בדרכים שונות שיביאו את מקסימום החשיפה הנדרשת לקהל היעד שלכם.

איך מתחילים מיתוג ושיווק עסקי

אם הבנתם שאתם צריכים להתחיל הליך של מיתוג ושיווק עסקי לחברה או לעסק שהקמתם, אין ספק שמדובר בצעד הנכון. עם זאת, אנו ממליצים שלא לנסות לבצע את כל ההליך לבד, היות שהוא יביא דווקא להוצאות מיותרות ובפועל למעט מאד הצלחה. המתכון הנכון למיתוג עסקים מקצועי הוא שכירת שירותים של חברה מתמחה בתחום מיתוג ושיווק לעסקים, ושלה תיק עבודות נרחב וניסיון רב שנים בשוק.

מיתוג ושיווק לעסקים עם סטודיו אלדד שאו

הסטודיו הוותיק של אלדד שאו, שקם באמצע שנות ה-80, מתמחה בתחום מיתוג ושיווק לעסקים בכל תחומי החיים. תחת כנפי הסטודיו עברו אין ספור חברות מוכרות בשוק וגם חברות קטנות ובינוניות שהצליחו למצוא מינוף והכנסה באמצעות השדרוג שהעניק להם הסטודיו. לכן, אם עד כה לא הייתם בטוחים אם לקחת את הצעד הגדול והחשוב למינוף העסקי שלכם, הסטודיו של אלדד שאו מוכן להיעמד לצידכם ולעזור לכם להפוך עסק טוב – לעסק רווחי ומוכר.

מיתוג עסקים
Call Now Button