לוגו למשרד עורכי דין

בעלים של משרד עו”ד? זה הזמן למתג את המשרד עם לוגו!

משרדי עורכי דין צריכים לשדר אמינות, מקצועיות ויוקרה ובכדי לעשות זאת הם צריכים שיהיה להם לוגו עם המאפיינים של המשרד. לוגו למשרד עורכי דין צריך לאפיין את סוג העבודה שלכם ואם יש לכם התמחויות ספציפיות, זה הזמן להתחבר אליהן באמצעות לוגו מעוצב. בכדי להתחיל בעיצוב של הלוגו, אנחנו צריכים לשאול מספר שאלות – מה הרעיון שאתם רוצים להעביר עם הלוגו ואיך אתם מתכוונים להעביר את המסר? למי מיועד המסר של הלוגו ומי קהל הלקוחות הפוטנציאלי? ושאלה נוספת שכדאי לשאול היא – איפה הלקוחות הפוטנציאליים יכולים למצוא את הלוגו שלכם (באתר אינטרנט, ברשתות החברתיות או בפרסומות)? בהמשך המאמר נסביר על תהליך עיצוב הלוגו ועל החשיבות שלו למיתוג העסק שלכם. 

מחקר, למידה ויישום בפועל

בכדי להתחיל בתהליך ליצירת הלוגו שלכם שילווה את העסק שלכם בשנים הבאות, יש צורך בביצוע עבודת מחקר על תחום העיסוק שלכם. לדוגמא, אם אתם משרד לעורכי דין המתעסק בדיני משפחה, הלוגו יכול להיות בעל מאפיינים קרובים לתחום העיסוק שלכם, כמו יציבות ואמפטיה, לעומת עורך דין פלילי שהמשרד שלו בעל מאפיינים אחרים, המשדרים כוח ואסרטיביות. לאחר עבודת מחקר, יתחיל שלב הלמידה של התוכניות העסקיות שלכם והתאמת הלוגו לאותן תכונות המאפיינות את השאיפות העסקיות שלכם בעתיד.

איך בוחרים את הלוגו הנכון למשרד?

בעבר, עיצוב לוגו התבצע באמצעות שרטוטים וציורים על נייר והיום התהליך קצר יותר. העיצוב של לוגו למשרד עורכי דין פחות מורכב היום ובאמצעות תוכנות עיצוב גרפי מתקדמות, ניתן לעצב לוגו מהר יותר ובאיכות גבוהה מאוד. אם אתם רוצים לראות דוגמאות של לוגו מסגנונות שונים, תוכלו למצוא אותם בקטלוג הלוגואים המופיע באתר ולגלות איזה לוגואים מוכרים אנחנו בסטודיו אלדד שאו עיצבנו במקצועיות רבה, כאשר חלק מהלוגואים שעיצבנו במהלך השנים מפרסמים בתי עסק וחברות מהגדולים במשק, כגון המותג גולדסטאר לייצור בירה והמותג כרמית לייצור ממתקים.

קביעת פגישה לעיצוב לוגו למשרד עורכי דין

עכשיו כשאתם יודעים מה התהליך לעיצוב לוגו למשרד עורכי דין שילווה אתכם בשנים הבאות, זה הזמן לקבוע פגישה עם הצוות המקצועי שלנו. אנחנו בסטודיו אלדד שאו זמינים עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונוכל לתאם איתכם פגישה כבר לימים הקרובים.

Call Now Button