המלצות

המלצות סטודיו אלדד שאו

סטודיו אלדד שאו הינו סטודיו מקצועי ויצירתי.

סטודיו שהוא שותף אמיתי לעבודת השיווק.

זה תענוג לעבוד עם אנשים שדואגים לכל הפרטים – קטנים כגדולים.

לי בולדס
מנהלת תחום יין
יקבי ברקן

העובדה שסטודיו אלדד שאו עובד עמנו באופן שוטף וקבוע כבר למעלה מ-17 שנים (משנת 1997) מדברת בעד עצמה. טביעות אצבעותיו של הסטודיו נראו לאורך השנים באינספור תוצרים המשמשים בגזרת פעילות רחבה של חברה בסדר גודל כשלנו, המשמשת כיבואנית מותגי הרכב מתוצרת מאזדה, פורד, ב.מ.וו., ומיני.

סטודיו אלדד שאו מחוייב לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים על ידי יצרני הרכב המיוצגים על ידנו, תוך יישום חוקי ה- CI וכללי המיתוג העדכניים ביותר. לאורך השנים בנה עמנו אלדד מערכת יחסים מצויינת המבוססת על הערכה ואמון הדדי. ברוח זו אני מאחל לאלדד הצלחה ומצרף את המלצתי החמה.

יואב חפץ, סמנכ״ל שיווק
דלק מוטורס

Eldad Shaw Studio are more than professional designers. These guys are real partners in every aspect of the client’s projects. Eldad Shaw will give you excellent service, always with a smile, and will direct you to the best outcome for your job. Their knowledge and experience in print is extraordinary, and surely could help every client right from the beginning of every project.”

Yuval Goren
Heineken Brand Manager

“סטודיו אלדד שאו הינו סטודיו מקצועי, בעל צוות כשרוני ונעים. הכרותינו עם אלדד החלה בעת שהיינו זקוקים לעיצוב גרפי עבור פרוייקט גדול שלנו, כך שלא היה מדובר במשימה פשוטה. אלדד וצוות הסטודיו ליוו אותנו באופן מסור, ודאגו לכל פרט קטן כשהתוצאות היו לא פחות ממרשימות. כיום אנו ממשיכים לעבוד עם הסטודיו, ונהנים מכל רגע”

Esther Luzzatto, PhD
Senior Partner

“העבודה עם סטודיו אלדד שאו מתבצעת באופן יעיל ומקצועי ביותר הן אם מדובר בפן המקצועי נטו והן ברמת השירות המקסימאלית של המעצבים העובדים בסטודיו של אלדד. בעולמנו נדיר ביותר לעבוד עם ספק שהוא יותר מספק..”

בועז בידרמן
מנהל מותג גולדסטאר

“סטודיו אלדד שאו עיצבו לנו לוגו לחברה לתרגום משפטי. זכינו לעבודה מקצועית לעילא, תוך הבנה עמוקה של המסר השיווקי שרצינו להעביר, והתוצר הסופי מצוין וזוכה ל’לייקים’ רבים מלקוחותינו. ולא פחות חשוב מכך, באווירה נעימה ותוך שיתוף פעולה. מומלץ בחום!”

נעמי שנקר עו”ד,
מנכ”ל

היכרותי עם סטודיו אלדד שאו היא רבת שנים והתמזל מזלי לעבוד איתם על פרוייקטים רבים ומגוונים בחברות שונות. מדובר בסטודיו עם צוות מקצועי, יצירתי, גמיש מחשבתית ויותר מהכל שירותי ונעים לעבודה. כשעובדים עם אלדד שאו השמיים הם הגבול – ממליצה בחום!

תמר קליינהנדלר,
מנהלת מותגי OTC לפידות מדיקל

Call Now Button