הכנת לוגואים

מיתוג החברה שלכם מתחיל קודם כל עם עיצוב הלוגו!

מחפשים סטודיו מקצועי להכנת לוגואים לחברות? סטודיו אלדד שאו הוא הכתובת שלכם! צוות סטודיו אלדד שאו יביא את החברה שלכם למיתוג הטוב ביותר עם לוגו מקצועי שניתן להשתמש בו בכל קמפיין פרסומי ובכל אתר אינטרנט. הלוגו שאנחנו מעצבים עבורכם נוצר לאחר עבודה מעמיקה ולמידה של התחום בו החברה שלכם עובדת. צוות הסטודיו שלנו מביא איתו ניסיון רב והצלחה רבה במיתוג חברות ועסקים בשלל תחומים, ממשרדי עורכי דין ועד חברות היי טק בינלאומיות.

אם אתם רוצים מיתוג אידיאלי לחברה שלכם, הלוגו שיעצבו עבורכם המעצבים הגרפיים של סטודיו אלדד שאו, יסייע לכם להביא את המותג שלכם להתמודד עם המותגים הגדולים ביותר בתחום העיסוק שלכם.

תכנון ועיצוב הלוגו לחברות חדשות!

מקימים חברה חדשה? יש לכם מיזם מדהים שיעשה מהפיכה בעולם? זה הזמן למתג את החברה שלכם עם צוות סטודיו אלדד שאו. עיצוב לוגו חברה מתבצע עם צוות מקצועי ומיומן של סטודיו אלדד שאו שילווה אתכם לאורך כל התהליך עד לעיצוב הסופי של הלוגו. לוגו חברה חדשה צריך להיות בעל אופי ייחודי הכולל בתוכו את התכונות של החברה החדשה שלכם. צוות השיווק והפרסום שלנו יבחר את האלמנטים הטובים ביותר המתאימים ללוגו החברה החדשה שלכם.

מיתוג עסקים

חידוש לוגואים לחברות קיימות!

מעוניינים לחדש את הלוגו לחברה שלכם? רוצים למתג את החברה שלכם מחדש? עיצוב לוגו חברות מחדש הוא השירות שאתם צריכים! צוות סטודיו אלדד שאו יעצב עבורכם לוגו מחודש הכולל אלמנטים רעיוניים מהלוגו הישן על מנת לשמור את הבסיס של המיתוג שלכם. מיתוג מחדש הוא חלק חשוב בכל מסלול חיים של חברה מקצועית. בין אם החברה שלכם מספקת שירותים מקומיים בישראל ובין אם החברה שלכם מספקת שירותים בינלאומיים, אנחנו בסטודיו אלדד שאו נעצב לכם את הלוגו המתאים ביותר לשירות שאתם מציעים.

מה הם שלבי עיצוב הלוגו לחברה שלכם?

על מנת שהלוגו שלכם יגיע לתוצר סופי מושלם הוא נדרש לעבור מספר שלבים עיקריים. סטודיו אלדד שאו מעצב לוגו חברות על-פי השלבים הבאים:

1.      למידה לעומק של תחום המוצר או השירות שאתם מציעים.

2.      למידה של ההתנהגות הצרכנית של הלקוחות שלכם.

3.      העלאת רעיונות ליצירת הלוגו לחברה שלכם.

4.      בחירת הרעיון המרכזי ליצירת הלוגו על ידי צוות השיווק והפרסום שלנו.

5.      עיצוב הלוגו על ידי הצוות המקצועי של המעצבים הגרפיים שלנו.

הכנת לוגואים עם צוות מספר אחת של סטודיו אלדד שאו!

החלטתם לשכור את שירותי הכנת לוגואים של סטודיו אלדד שאו? קיבלתם החלטה נכונה! צרו איתנו קשר עכשיו לקביעת פגישה באפליקציית ZOOM או במשרדנו ברמת השרון ואנחנו נבנה עבורכם את הלוגו הטוב ביותר לחברה שלכם! 

Call Now Button