בניית מותג

איך לבנות נכון את המותג שלכם?

עולם העסקים היום הוא תחרותי מתמיד וכולל מגוון רחב של כלים שיווקיים ופרסומיים ולמעשה מציב כל עסק בעמדה תחרותית מול כל עסק אחר מאותו התחום. כאשר הגישה לדרכי הפרסום והשיווק היא מיידית, בניית מותג הופכת לדבר חיוני עבור כל עסק. ערוצי שיווק חדשים באינטרנט יוצרים תחרות שאינה נגמרת ומתחרים חדשים יכולים להגיע ללקוחות הקבועים שלכם ולהציע להם אותו מוצר או שירות רק במחירים תחרותיים יותר. אז איך יוצרים מותג ואיך הופכים אותו לייחודי בעידן כל כך תחרותי? את כל התשובות לשאלות הללו תוכלו למצוא במאמר הבא.

מותג הוא נכס לכל דבר!

נהוג לחשוב כי המושג נכס מתייחס רק לתחום הנדל”ן, אך למעשה נכס יכול להיות גם וירטואלי או מקור עסקי. השקעה נכונה במקור העסקי שהוא הנכס שלכם תביא בסופו של דבר גם להכנסות. כאשר אתם מתייחסים למותג שלכם כאל נכס להשקעה, תפיסת העולם שלכם תהיה תואמת לעולם השיווקי והפרסומי הקיים היום בישראל ובעולם. המיתוג של העסק שלכם צריך להתבצע מול מספר גורמים במקביל במטרה שהעסק שלכם יהיה במצב של “השקעה” כל הזמן. הגורמים שצריך לבצע מולם את המיתוג הם:

  1. לקוחות חדשים.
  2. לקוחות קיימים (שימור לקוחות ולקוחות חוזרים).
  3. העובדים שלכם (מיתוג מעסיק).
  4. ספקים.
  5. גורמים עסקיים.
  6. המתחרים שלכם.

איך מתבצע תהליך המיתוג לעסק?

בכל בניית מותג, השלב הראשון הוא להכיר את קהל הלקוחות שלכם. צריך לאפיין את הלקוח ולהבין מה הוא מחפש. בנוסף לכך, חשוב להכיר את המתחרים שלכם ולהבין מה הם עושים בכדי לקבל חשיפה גדולה יותר ללקוחות חדשים. בכדי לשפר את המוניטין של העסק שלכם לאורך זמן, חשוב ללמוד על טרנדים חדשים והיום ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות בתחומי העיסוק הדומים לעיסוק שלכם. אנחנו בסטודיו אלדד שאו מזמינים אתכם לתהליך מיתוג העסק עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו, המביא איתו ידע עצום בבנייה של מותגים מהמוכרים בישראל, כגון בירה גולדסטאר ויקבי ברקן.

קביעת פגישה לתחילת תהליך בניית מותג

בכדי להתחיל בתהליך בניית מותג באופן יעיל ומקצועי, אנחנו בסטודיו אלדד שאו מציעים לכם לתאם פגישה עם הצוות שלנו כבר לשבוע הקרוב במטרה לבנות עבורכם תוכנית מיתוג מחדש, המותאמת בדיוק לצרכים העסקיים שלכם ולשאיפות שלכם לעתיד העסק.

Call Now Button