אריזות ממותגות בעיצוב אישי

מספקים מוצרים עם אריזות? זה הזמן למתג אותן!

אריזות ממותגות בעיצוב אישי זה הבסיס לצמיחת העסק שלכם לטווח הארוך. כאשר אתם מוכרים מוצר צריכה כלשהו או מוצרי מזון, מיתוג האריזה משווק את המוצר מחדש ומעלה את המוניטין של העסק בפני הלקוח. אז איך עושים מיתוג לאריזות מוצרים ומה הדרך הנכונה לעשות זאת? במאמר הבא ניתן לכם את כל התשובות ונספק לכם גישה לאנשי המקצוע המובילים כיום למיתוג של אריזות.

קרטון מודפס עם לוגו העסק

כאשר אתם מכניסים מוצר לאריזה ממותגת, הוא הופך באותו הרגע למוצר שלם. כלומר, המוצר שלכם ללא אריזה יכול להיראות ברוב המקרים אותו דבר גם אצל המתחרים שלכם ואינו נחשב בעולם התחרותי של היום כמוצר מוגמר. אם כן, כאשר אתם מוסיפים מיתוג לאריזה, אתם יוצרים מוצר חדש ושלם המותאם לאופי של העסק שלכם. בדרך זו אתם יכולים לבדל את העסק שלכם מעסקים מתחרים אחרים ולבסס אותו על סלוגנים המאפיינים אתכם ואת התפיסה שלכם לגבי העסק והשירות שאתם מספקים לכל לקוח. המיתוג מתבצע בתהליך של אפיון העסק, קביעת מטרות לצמיחת העסק ובחירת לוגו וסלוגן המתאימים לאופי העסק.

מיתוג אריזות בעידן של משלוחים

אנחנו חיים בעידן של משלוחים הפועל למעשה 24/7 ללא הפסקה. חזית העסק שלכם הוא הקופסא של המוצר, לא משנה מי מעביר את המשלוח. כאשר הלקוחות רואים לראשונה את המוצר ומגלים את הלוגו של העסק, הם ידעו פעם הבאה מה הם מקבלים והלוגו והסלוגן יסמל עבורם מוצר מסויים. אריזות ממותגות בעיצוב אישי זהו מוצר פרסומי לכל דבר עם השקעה קטנה יחסית בהשוואה לכל פרסום אחר מודפס. עידן המשלוחים והקנייה און ליין דורש מיתוג נכון ומדוייק של אריזות ואנחנו בסטודיו אלדד שאו יכולים לספק לכם בדיוק את השירות הזה. עם ניסיון של מעל ל-4 עשורים ברציפות במיתוג של אריזות וקופסאות לעסקים, הצוות שלנו יעשה את העבודה בצורה מותאמת לצרכים העסקיים שלכם.

הזמנת אריזות ממותגות בעיצוב אישי

קיבלתם החלטה להזמין אריזות ממותגות בעיצוב אישי? רוצים לבחור לוגו וצבעים התואמים לאופי העסק? זה הזמן להשאיר את פרטי העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית האתר ואנחנו בסטודיו אלדד שאו נחזור אליכם בשיחת טלפון ונתאם איתכם פגישה ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר.

Call Now Button